גדרות אלומיניום

תוכן עניינים

מבצע!!! פרגולות אלומיניום מ-649 ₪ בלבד!

השאירו פרטים כעת לקבלת הצעת מחיר משתלמת

פרגולות אלומיניום - מחירים

מחיר פרגולות אלומיניום על עמודים

מחיר פרגולה תלויה מאלומיניום

מחיר פרגולות אלומיניום דמוי עץ

מחירון פנל מבודד מאלומיניום | גגות פרגולה קלים, 5 ס"מ עובי

גגות פרגולה קלים, 7.5 ס"מ עובי

גגות פרגולה קלים, 15 ס"מ עובי

פרגולות עץ - מחירים

מחירון פרגולות עץ - פרגולה מעץ אורן מחיר

פרגולת עץ גושני 15/15 מחיר

פרגולת עץ גושני 20/20

תוספות

גדרות אלומיניום - מחירים

מחירון גדרות אלומיניום - מחיר למ"ר

מחירון בהשוואה מסוגים שונים - מחיר למ"ר

מעקות אלומיניום - מחירים

מחירון מעקות אלומיניום - מחיר למ"ר

שער אלומיניום - מחירים

מחירון שער אלומיניום - מחיר למ"ר

תוכן זה נכתב ע"י "פרגולות המלכים  – התקנת פרגולות, גדרות, שערי ומעקות אלומיניום ועץ"

פרגולות המלכים - פרגולות, גדרות ושערי אלומיניום ועץ

מאמר זה דן ביתרונות והיישומים השונים של גדרות אלומיניום, כולל העמידות, העלות-תועלת והמשיכה האסתטית שלהן.

מבוא: הפופולריות הגוברת של גדרות אלומיניום

בשנים האחרונות גדרות אלומיניום זוכות לפופולריות בקרב בעלי בתים ובעלי עסקים כאחד. ניתן לייחס מגמה זו למספר עצום של גורמים, לרבות הערך האסתטי, עלות העלות והעמידות של גדרות אלומיניום. בניגוד לגדרות עץ מסורתיות, גדרות אלומיניום דורשות תחזוקה מועטה עד ללא ויכולות לעמוד בתנאי מזג אוויר קשים. בנוסף, גדרות אלומיניום ניתנות להתאמה אישית ומגיעות במגוון עיצובים וצבעים, מה שהופך אותן לאופציה רב-תכליתית עבור סוגי נכסים שונים.

אחת הסיבות העיקריות לפופולריות הגוברת של גדרות אלומיניום היא סבירותן. בהשוואה לחומרי גידור אחרים, כמו ברזל יצוק ופלדה, האלומיניום זול יחסית. זה הופך אותה לבחירה אטרקטיבית עבור בעלי נכסים המעוניינים בגדר שהיא גם עמידה וגם חסכונית. בנוסף, גדרות אלומיניום קלות להתקנה, מה שיכול להוזיל עוד יותר את העלות הכוללת של הפרויקט.

גורם נוסף שתורם לפופולריות של גדרות אלומיניום הוא ערכן האסתטי. עם מגוון רחב של עיצובים וצבעים זמינים, ניתן להתאים גדרות אלומיניום כך שיתאימו לסגנון של כל נכס. זה הופך אותם לבחירה פופולרית הן עבור נכסים למגורים והן עבור נכסים מסחריים. בין אם אתה רוצה גדר כלונסאות לבנה קלאסית או עיצוב מודרני אלגנטי, ניתן להתאים את גדרות האלומיניום להעדפותיך.

בנוסף להיותן סבירות ואסתטיות, גדרות אלומיניום הן גם עמידות להפליא. בניגוד לגדרות עץ, שעלולות להירקב או להתעקם לאורך זמן, גדרות אלומיניום עמידות בפני פגעי מזג האוויר וקורוזיה. המשמעות היא שהם יכולים לעמוד בתנאי מזג אוויר קשים, כמו גשם, שלג וטמפרטורות קיצוניות, מבלי להידרדר. יתרה מכך, גדרות אלומיניום הן בעלות תחזוקה נמוכה, כלומר בעלי נכסים לא צריכים לבזבז זמן וכסף על תחזוקה.

למה לבחור אלומיניום על פני חומרי גידור אחרים?

אם אתם שוקלים להתקין גדר בנכס שלכם, אתם עשויים לתהות איזה חומר הוא הבחירה הטובה ביותר. אמנם ישנן אפשרויות רבות זמינות, אלומיניום הוא בחירה פופולרית מכמה סיבות. בחלק זה, נבדוק מדוע גדרות אלומיניום הן בחירה חכמה על פני חומרי גידור אחרים.

 • תחזוקה נמוכה:
  אחד היתרונות העיקריים של גדרות אלומיניום הוא שהן דורשות מעט מאוד תחזוקה. בניגוד לגדרות עץ, שצריכות להכתים או לצבוע כל כמה שנים, גדרות אלומיניום אינן מצריכות צביעה או צביעה כלשהי. בנוסף, גדרות אלומיניום עמידות בפני חלודה וקורוזיה, מה שאומר שהן לא ידרדרו עם הזמן. זה הופך את גדרות האלומיניום לבחירה חכמה עבור בעלי נכסים שרוצים גדר בתחזוקה נמוכה שתחזיק מעמד לאורך שנים.
 • סבירות:
  סיבה נוספת לבחור באלומיניום על פני חומרי גידור אחרים היא העלות. בעוד שגדרות ברזל ופלדה יקרות יותר, גדרות אלומיניום מציעות רבות מאותן יתרונות בעלות נמוכה יותר. בנוסף, גדרות אלומיניום קלות להתקנה, מה שיכול להוזיל עוד יותר את העלות הכוללת של הפרויקט.
 • עמידות:
  בהשוואה לחומרי גידור אחרים, האלומיניום עמיד להפליא. בניגוד לגדרות עץ, שעלולות להירקב או להתעקם לאורך זמן, גדרות אלומיניום עמידות בפני פגעי מזג האוויר וקורוזיה. המשמעות היא שהם יכולים לעמוד בתנאי מזג אוויר קשים, כמו גשם, שלג וטמפרטורות קיצוניות, מבלי להידרדר. יתרה מכך, גדרות אלומיניום הן בעלות תחזוקה נמוכה, כלומר בעלי נכסים לא צריכים לבזבז זמן וכסף על תחזוקה.

"גדר לכל עונות השנה": העמידות של גדרות אלומיניום

גדרות אלומיניום ידועות בעמידותן יוצאת הדופן, מה שהופך אותן לבחירה מצוינת עבור בעלי נכסים המעוניינים בגדר שתעמוד במבחן הזמן. בניגוד לחומרי גידור אחרים, גדרות אלומיניום עמידות בפני פגעי מזג האוויר, קורוזיה וריקבון. המשמעות היא שהם יכולים לעמוד בכל עונות השנה מבלי להידרדר או להזדקק לתיקונים תכופים.

אחת הסיבות לכך שגדרות אלומיניום כל כך עמידות היא בגלל שהן עשויות מחומרים איכותיים ועמידים בפני חלודה שיכולים לעמוד בתנאי מזג אוויר קשים. חומרים אלו נועדו לעמוד בפני קורוזיה וחלודה, מה שעוזר למנוע את הידרדרות הגדר לאורך זמן. בנוסף, גדרות אלומיניום לרוב מצופות אבקה, מה שמספק שכבת הגנה נוספת מפני פגעי מזג האוויר.

יתרון נוסף של גדרות אלומיניום הוא שהן עמידות בפני מזיקים וחרקים. בניגוד לגדרות עץ, שעלולות למשוך טרמיטים ומזיקים אחרים, גדרות אלומיניום אינן מהוות בית גידול לחרקים. המשמעות היא שהגדר לא תיפגע ממזיקים, ובעלי הנכס לא יצטרכו לדאוג לאמצעי הדברה יקרים.

בנוסף, גדרות אלומיניום הן בעלות תחזוקה נמוכה מאוד, מה שהופך אותן להשקעה מצוינת עבור בעלי נכסים. בניגוד לגדרות עץ, שצריכות להכתים או לצבוע כל כמה שנים, גדרות אלומיניום אינן דורשות תחזוקה. המשמעות היא שבעלי נכסים יכולים לחסוך זמן וכסף בתחזוקה, וליהנות מגדר שנראית נהדר לאורך שנים.

מסקנה: השקעה חכמה לבעלי נכסים

לסיכום, גדרות אלומיניום הן השקעה חכמה לבעלי נכסים המעוניינים בגדר שהיא גם עמידה וגם דלת תחזוקה. עם עמידותן בפני פגעי מזג האוויר, קורוזיה ומזיקים, גדרות אלומיניום אידיאליות לכל עונות השנה ויעמדו במבחן הזמן. יתר על כן, העיצוב המלוטש והמודרני שלהם הופך אותם לבחירה פופולרית הן עבור נכסים למגורים והן עבור נכסים מסחריים.

בחירת גדר אלומיניום עבור הנכס שלך היא דרך מצוינת להוסיף ערך ולהגביר את המשיכה לרסן. גדרות אלו זמינות במגוון רחב של סגנונות וצבעים, כך שתוכלו לבחור אחת המשלימה את הסגנון של הנכס שלכם. בנוסף, אופי התחזוקה הנמוך שלהם אומר שאתה יכול לבלות יותר זמן בהנאה מהנכס שלך ופחות זמן לדאוג לתחזוקה.

בעוד שגדרות אלומיניום עשויות להיות מעט יותר יקרות מחומרי גידור אחרים, הן מהוות השקעה נבונה בטווח הארוך. מכיוון שהם דורשים תחזוקה מועטה עד לא, תוכלו לחסוך כסף בעלויות התיקון וליהנות מגדר שנראית נהדר לאורך שנים. בנוסף, הם ידידותיים לסביבה, מכיוון שהם עשויים מחומרים הניתנים למחזור ואינם דורשים כימיקלים קשים לתחזוקה.

לסיכום, גדרות אלומיניום מציעות פתרון גידור רב-תכליתי, דל תחזוקה ובמחיר סביר לסביבות ולמטרות שונות, מה שהופך אותן לבחירה אידיאלית עבור בעלי נכסים.

גלה טיפים חיוניים לרכישת מעקות אלומיניום עמידים ומסוגננים לבית או לנכס מסחרי.

הקדמה: מדוע לבחור במעקות אלומיניום?

מעקות אלומיניום הפכו לבחירה פופולרית בקרב בעלי בתים ועסקים בשל העמידות, הרבגוניות והמשיכה האסתטית שלהם. בעוד לחומרים מסורתיים כגון עץ ופלדה יש יתרונות ייחודיים משלהם, מעקות אלומיניום בולטים בדרישות התחזוקה הנמוכות שלהם ובביצועים לאורך זמן. בנוסף, ניתן להתאים מעקות אלומיניום כך שיתאימו לכל סגנון עיצובי, מה שהופך אותם לבחירה אידיאלית עבור הגדרות מודרניות ועכשוויות.

אחד היתרונות העיקריים של מעקות אלומיניום הוא עמידותם בפני חלודה וקורוזיה. בניגוד לפלדה, שעלולה להיכנע בקלות לחלודה וצורות אחרות של קורוזיה, האלומיניום עמיד באופן טבעי בפני נזקים מסוג זה. המשמעות היא שמעקות אלומיניום יכולים לעמוד בתנאי מזג אוויר קשים וחשיפה ללחות מבלי להידרדר עם הזמן. כתוצאה מכך, מעקות אלומיניום הם בחירה פופולרית עבור חללים חיצוניים כגון סיפונים, מרפסות ואזורי בריכה.

יתרון נוסף של מעקות אלומיניום הוא הבנייה הקלה שלהם. בעוד מעקות פלדה יכולים להיות כבדים וקשים להתקנה, מעקות אלומיניום הם הרבה יותר קלים וקלים יותר לעבודה. זה הופך אותם לבחירה אידיאלית עבור פרויקטים של עשה זאת בעצמך ועבור קבלנים שצריכים להתקין מעקות במהירות וביעילות. בנוסף, מעקות אלומיניום זמינים במגוון צבעים וגימורים, מה שמקל על התאמתם לעיצוב הקיים של הבית או העסק שלך.

בנוסף לעמידותם ולרבגוניות שלהם, מעקות אלומיניום הם גם ידידותיים לסביבה. אלומיניום הוא חומר בר מיחזור שניתן לעשות בו שימוש חוזר שוב ושוב מבלי לאבד מאיכותו. המשמעות היא שבחירת מעקות אלומיניום לבית או לעסק שלך יכולה לעזור להפחית את ההשפעה הסביבתית שלך ולתרום לעתיד בר קיימא יותר.

"האיכות חשובה": כיצד לזהות מעקות אלומיניום מהשורה הראשונה?

בכל הנוגע לרכישת מעקות אלומיניום, חשוב לתת עדיפות לאיכות. לא כל מעקות האלומיניום נוצרים שווים, והשקעה במוצר איכותי יכולה לעשות את כל ההבדל מבחינת עמידות וביצועים. להלן מספר גורמים מרכזיים שיש לקחת בחשבון בעת זיהוי מעקות אלומיניום מהשורה הראשונה:

 • 1. דרגת חומר:
  דרגת האלומיניום המשמשת במעקות יכולה להשפיע רבות על איכותם. חפשו מעקות העשויים מאלומיניום בדרגה גבוהה, כמו אלומיניום מסדרת 6000, הידוע בחוזקו ובעמידותו בפני קורוזיה.
 • 2. ריתוך:
  ריתוך איכותי הוא מכריע לשלמות המבנית של מעקות אלומיניום. חפשו מעקות אשר מרותכים באמצעות ריתוך TIG (גז אינרטי), אשר מייצר ריתוך חזק ונקי.
 • 3. ציפוי אבקה:
  ציפוי אבקה הוא טכניקת גימור פופולרית המוסיפה שכבת הגנה נוספת לאלומיניום. חפשו מעקות שצופו באבקה באמצעות ציפוי איכותי ועמיד בפני מזג אוויר, שכן הדבר יסייע במניעת דהייה, שבבים וקורוזיה.
 • 4. אחריות:
  אחריות מוצקה היא אינדיקטור טוב למוצר איכותי. חפשו מעקות אלומיניום שמגיעים עם אחריות מקיפה, שכן זה יספק שקט נפשי והגנה מפני כל פגמים או בעיות פוטנציאליים.

אפשרויות התאמה אישית: למה אתה יכול לצפות?

כשמדובר במעקות אלומיניום, אפשרויות התאמה אישית הן לרוב שיקול מרכזי. אחרי הכל, אתם רוצים שהמעקות שלכם לא רק יהיו פונקציונליים, אלא גם יתאימו לאסתטיקה של הבית או העסק שלכם. למרבה המזל, יצרני מעקות אלומיניום רבים מציעים מגוון אפשרויות התאמה אישית לבחירה.

אחת מאפשרויות ההתאמה האישית הנפוצות ביותר למעקות אלומיניום היא צבע. ציפוי אבקה מאפשר ליישם מגוון רחב של צבעים על המעקות, ומאפשר לבחור צבע התואם את העיצוב או המיתוג הקיים שלכם. יצרנים מסוימים עשויים גם להציע התאמת צבעים מותאמת אישית, מה שמעניק לך אפילו יותר אפשרויות.

בנוסף לצבע, ייתכן שתוכל גם להתאים אישית את העיצוב של מעקות האלומיניום שלך. זה יכול לכלול בחירה בין פרופילי מעקה שונים, סגנונות עמודים ומרווחי מעקה. חלק מהיצרנים אף מציעים שירותי עיצוב בהתאמה אישית, המאפשרים לך ליצור מערכת מעקות ייחודית לחלוטין העונה על המפרט המדויק שלך.

לבסוף, ניתן להתאים אישית אביזרים והדגשים כדי לשפר עוד יותר את המראה והפונקציונליות של מעקות האלומיניום שלך. זה יכול לכלול הוספת תאורה, לוחות זכוכית או אלמנטים דקורטיביים כגון מגילות או פיתולים.

מסקנה: בחירה נכונה

לסיכום, רכישת מעקות אלומיניום יכולה להיות השקעה מצוינת עבור הבית או העסק שלכם. לא רק שהם מספקים בטיחות וביטחון, אלא שהם גם יכולים לשפר את המראה הכללי של הנכס שלך. על ידי בחירת יצרן בעל מוניטין והתחשבות בגורמים כגון איכות ואפשרויות התאמה אישית, אתה יכול להבטיח שאתה מבצע את הבחירה הנכונה לצרכים שלך.

בעת קניות של מעקות אלומיניום, חשוב לעשות את המחקר ולבחור יצרן שאתה יכול לסמוך עליו. חפשו חברה עם רקורד מוכח של ייצור מעקות איכותיים ועמידים. ייתכן שתרצה לקרוא ביקורות ולבדוק הפניות כדי לוודא שאתה בוחר ביצרן אמין ואמין.

בנוסף, שקול היטב את אפשרויות ההתאמה האישית שלך. חשבו על אפשרויות העיצוב והצבע שישלימו בצורה הטובה ביותר את הנכס שלכם, ושקול כל אביזרים נוספים או הדגשים שעשויים להיות זמינים. על ידי הקדשת זמן לבחירת אפשרויות ההתאמה האישית הנכונות, תוכל ליצור מערכת מעקות שבאמת עונה על הצרכים שלך ומשפרת את מראה הנכס שלך.

בעזרת טיפים אלו של המומחים, תוכלו להשקיע במעקות אלומיניום איכותיים שישפרו את האסתטיקה של הנכס שלכם ויספקו פונקציונליות לאורך זמן.

מעוניינים בפרטים נוספים וייעוץ מקצועי מחברת אריאל פתרונות טכלנולוגים לבניין ללא עלות?
חייגו עכשיו > 053-352-6397 או השאירו פרטים בטופס צור קשר ונחזור אליכם בהקדם עם הצעת מחיר משתלמת.

לקוחות מרוצים
+ 0
שנות ותק
+ 0
מוצרים איכותיים 100%
מחירים אטרקטיביים 100%
אחריות מלאה 100%
מאות לקוחות מרוצים 100%
שירות מקצועי ומדהים 100%

התקשרו עכשיו לקבלת הצעת מחיר משתלמת ביותר
חייגו: 053-352-6392 או השאירו פרטים בטופס וניצור עמכם קשר בהקדם:

פרגולות אלומיניום

פרגולות אלומיניום

מידע נוסף

פרגולות אלומיניום מחירים

מידע נוסף

פרגולות אלומיניום סגורות

מידע נוסף

פרגולות ברזל

מידע נוסף

פרגולות חשמליות

מידע נוסף

פרגולות למרפסת

מידע נוסף

פרגולות תלויה/פרגולה צפה

מידע נוסף

פרגולות לחניה

מידע נוסף

פרגולות לגינה

מידע נוסף
פרגולות עץ

פרגולות עץ

מידע נוסף

פרגולות עץ מיוחדות

מידע נוסף

פרגולות עץ לגינה

מידע נוסף

פרגולות עץ לבן

מידע נוסף

פרגולות עץ מחיר

מידע נוסף

פרגולות עץ למרפסת

מידע נוסף

פרגולות עץ מעוצבות

מידע נוסף
גדרות אלומיניום

גדרות אלומיניום

מידע נוסף

גדרות אלומיניום מחיר

מידע נוסף

גדרות אלומיניום לגינה

מידע נוסף

גדרות אלומיניום לבית

מידע נוסף

גדרות אלומיניום תמונות

מידע נוסף

גדרות אלומיניום זולים

מידע נוסף
מעקות אלומיניום

מעקות אלומיניום

מידע נוסף

מעקות אלומיניום למרפסת

מידע נוסף

מעקות אלומיניום למדרגות

מידע נוסף

מעקות אלומיניום בשילוב זכוכית

מידע נוסף

מעקות אלומיניום מחירים

מידע נוסף
שער אלומיניום

שער אלומיניום

מידע נוסף

שער אלומיניום מחיר

מידע נוסף

שער אלומיניום לגינה

מידע נוסף

שער אלומיניום מבצע

מידע נוסף

שער אלומיניום לחניה

מידע נוסף

שער אלומיניום לבית

מידע נוסף

שער אלומיניום לחצר

מידע נוסף

שער אלומיניום דמוי עץ

מידע נוסף
מידע שעשוי לעניין אותך
אזורי שירות
היתרונות שלנו

יחס אישי ואדיב

עמידה בזמנים

מחיר הוגן

מקצועיות ואמינות

ותק וניסיון רב שנים

מה מיחד אותנו?

שירות מעולה!

שביעות רצון לקוחותינו הינה המדד שלנו להצלחנו ואנו מחויבים ליחס אישי ושירות ברמה גבוהה ביותר.

טכנולוגיה מתקדמת

אנו בעלי האמצעים, המכשור והכלים המתקדמים והמדויקים בעולם.

מקצועיות והבנה של צרכי הלקוח

מנהלי החברה ועובדיה הינם בעלי ידע וניסיון רב, אשר עברו הכשרה מקצועית ומגיעים מעולם הבניה. אנו מבינים את צרכי הקבלן ואת אחריות מנהלי העבודה.

אחריות, יושרה ואמינות

יושרה והגינות הינם ערך עליון עבורנו ואנו עובדים עם לקוחותינו בשקיפות מלאה. אנו נותנים אחריות מלאה לעבודה שבוצעה על ידנו, בהתאם לסוג העבודה.

זמינות

אנו זמינים 24 שעות ביממה ומתחייבים להגיע לטפל בבעיה רגילה בתוך 24 שעות ובאופן מיידי במקרים דחופים.

פריסה ארצית

החברה מונה מספר צוותים וניידות שירות, כך שאנו מספקים שירות מהיר לכל רחבי הארץ.

ממליצים עלינו

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים ולחפש מתקין פרגולות וגדרות אלומיניום זמין באזור מגורכם?
השאירו פרטים בטופס עכשיו ונציג מטעם החברה ייצור עמכם קשר בהקדם האפשרי למתן ייעוץ מקצועי, הכוונה והצעה משתלמת שלא תוכלו לסרב לה.

דילוג לתוכן